Bliv medlem af Jazz i Thy

Som medlem er du med til at sikre, at vi kan tilrettelægge et varieret og spændende program i Thy. Planen er at tilbyde 8-10 arrangementer i løbet af et kalenderår.

Et medlemskab koster kun 150 kr. pr. person for et år.
Den normale entré ved arrangementer er 150 kr. for ikke medlemmer. Som medlem slipper du med 100 kr. pr. arrangement, og for unge under uddannelse er prisen 50 kr. Den konkrete billetpris ved de forskellige arrangementer vil fremgå af programsiderne på www.jazzithy.dk.

Som medlem vil du – hvis du har givet os din e-mailadresse – kort tid inden et arrangement få en “reminder” på mail.

Indmeldelse kan ske på flere måder:

Ved indgangen
Ved at kontakte os på mail
Ved indbetaling af kontingent på konto nr. 9090 0001413716 – husk at anføre fulde navn, adresse og e-mailadresse
Via MobilePay på 38164
Oversigt over jazzklubber som giver rabat til medlemmer af Jazz i Thy

Jazzklubber, hvor medlemmer af Jazz i Thy kan få rabat på entréen:

 

Jazzværket Brabrand www.jazzvaerket.dk
Fredericia Jazzklub www.fredericiajazzklub.dk
Vejle Jazzklub www.jazz-vejle.dk
Jazz Hobro www.jazzhobro.dk
Djursland Jazzklub www.djursjazz.dk
Frokostjazzen Silkeborg www.frokostjazz.dk
Jazzklub 93 Holstebro www.jazzklub93.dk
Esbjerg Traditionelle Jazzklub www.esbjerg-traditionelle-jazzklub.dk
Jazzclub Satchmo Aalborg www.jazzclub-satchmo-aalborg.dk
Jazzens Venner i Randers www.jazzens-venner.dk
Aarhus Jazzklub www.aarhusjazzklub.dk
 Kolding Jazzklub www.kolding-jazzklub.dk
Jazzsmedien, Varde www.jazzsmedien.dk
Odder Jazzklub www.odderjazz.dk
Jazzens Venner Fyn www.jazzensvenner.dk
Royal Garden Jazzklub Mors www.jazzklubmors.dk